HBO GO. Sprawdź, co zobaczysz w lipcu [WIDEO]

/ 2 lipca, 2018

HBO GO opublikował ramówkę na lipiec 2018 roku. Abonenci w tym miesiącu będą mogli obejrzeć kilka słynnych kasowych produkcji, a także nowe odcinki ulubionych seriali. Zadebiutują też nowe na tej platformie seriale, w tym kultowa „Teoria wielkiego podrywu”.

W lipcu na platformie HBO GO będzie można obejrzeć kilka słynnych filmów. Jedną z największych premier jest bez wątpienia „Blade Runner 2049”. Kontynuacja słynnego filmu science-fiction Ridleya Scotta z 1982 roku zdobyła w tym roku dwa Oscary i okazała się jednym z najlepszych przedstawicieli gatunku. W filmie Denisa Villeneuve’a w rolach głównych będziemy mogli zobaczyć Ryana Goslinga, Harrisona Forda i Anę de Armas.

Kolejnymi lipcowymi premierami, na które warto zwrócić uwagę, są „Kong: Wyspa czaszki” oraz „Mother!” Darrena Aronofsky’ego. Na HBO GO trafi także kontrowersyjna animacja „Emotki. Film”, przez niektórych uznana za najgorszy film animowany ostatnich lat.

Ponadto w ofercie znajdzie się między innymi „Thor: Ragnarok” oraz „Wonder Woman”.

Do oferty seriali HBO GO dołączą między innymi „Teoria wielkiego podrywu”, nagrodzona dziesięcioma statuetkami Emmy, „Snowfall” oraz nowy serial HBO „Ostre przedmioty”.

Ponadto fani dostaną nowe odcinki takich seriali jak „Sukcesja”, „Six” i „Pazury”.

W lipcowej ofercie HBO GO znajdą się także programy dla dzieci i filmy dokumentalne, w tym „Robin Williams: W mojej głowie”, przedstawiający życie i dorobek zmarłego kilka lat temu komika i aktora.

Zwiastun lipcowej ramówki w HBO GO możecie obejrzeć poniżej.

Platforma HBO GO dostępna jest w formie płatnej subskrypcji dla każdego. Pierwszy miesiąc abonamentu jest darmowy.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także