HBO skasuje serial „Ucieczka” po pierwszym sezonie?

/ 13 lipca, 2020

Choć serial „Ucieczka” zebrał umiarkowane pozytywne recenzje, podobno toczyły się rozmowy dotyczące kontynuacji. Ostatecznie jednak twórcy nie porozumieli się z HBO. Tak przynajmniej donosi dobrze zorientowany w branży serwis Deadline.com. Nieoficjalnie mówi się, że twórcy nie przedstawili przekonującej wizji kontynuacji serialu, który zaliczył zaledwie przyzwoity start.

Twórczynią „Ucieczki” jest Vicky Jones, a siedmioodcinkowy sezon produkcji zakończył się 24 maja tego roku. W serialu mogliśmy zobaczyć między innymi Domhnalla Gleesona, Merritt Wever, Tamarę Podemski czy Phoebe Waller-Bridge. Produkcja łączyła w sobie elementy dramatu, thrillera i komedii. Informacje o anulowaniu „Ucieczki” nie zostało jeszcze potwierdzone przez HBO.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także