Helloween zagrało pierwszy koncert po powrocie Kiske i Hansena [WIDEO]

/ 20 października, 2017

„Pumpkins United World Tour” to powrót do Helloween dwóch niezwykłych muzyków – Michaela Kiske i Kai Hansena. Przy okazji promocji światowego tournée zespół przygotował również nowy utwór, który opublikowany został w ubiegłym tygodniu – mowa o „Pumpkins United”.

Szczegóły płyty Męskie Granie

Fanów elektryzowały jednak zapowiedziane koncerty, a trasa Helloween wystartowała 19 października w meksykańskim Monterrey. Zespół zagrał aż dwadzieścia trzy utwory, wśród których znalazły się te najbardziej rozpoznawalne, jak „I Want Out”, „Keeper of the Seven Keys” czy „Perfect Gentleman”.

W sieci pojawiło się kilka amatorskich nagrań z pierwszego koncertu Helloween zagranego w związku z „Pumpkins United World Tour”:

 28 listopada Helloween zawita do warszawskiej Hali Koło. Organizatorem koncertu jest Metal Mind Productions. Bilety w cenie 150 zł są cały czas w sprzedaży, m.in. na stronie Ticketpro. W dniu koncertu cena wzrośnie do 170 zł. 

Plakat trasy koncertowej Helloween

W październikowym numerze „Teraz Rocka”, który cały czas jest dostępny w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym, znajdziecie obszerny wywiad z Michaelem Kiske

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także