Hey zapowiada kolejne koncerty. Warszawa, Wrocław i Poznań wyprzedane!

/ 18 października, 2017

Pierwsze koncerty „Fayrant Tour” zostały wyprzedane. Na ponad miesiąc przed rozpoczęciem jubileuszowej trasy Hey zabrakło już biletów na wydarzenia w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertami, zespół zdecydował się wystąpić w tych miastach dwukrotnie. Bilety na dodatkowe koncerty już w sprzedaży.

ZZ Top odwołuje trasę z powodu choroby basisty

Koncerty w ramach „Fayrant Tour” to niewątpliwie unikatowe wydarzenia. Na trasie oprócz największych przebojów i wspomnień pojawią się także znakomici goście. Specjalnie z tej okazji do zespołu dołączy założyciel, Piotr Banach. Swoje występy na poszczególnych koncertach potwierdzili również: Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Titus, Brodka, O.S.T.R., Mela Koteluk, Igor Herbut oraz Paulina i Natalia Przybysz.

Trasie towarzyszyć będzie premiera dwupłytowego jubileuszowego albumu „CDN” zawierającego największe przeboje zespołu. Wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

Nosowska tłumaczy w „Teraz Rocku” decyzję o przerwie

W listopadowym numerze „Teraz Rocka”, który do kiosków trafi 25 października, zespołowi Hey poświęcimy obszerny artykuł, w którym członkowie opowiedzą o nadchodzących koncertach, płycie „CDN”, a także powspominają przeszłość.

Nie mogło, oczywiście, zabraknąć pytania o zapowiedziane zawieszenie działalności. Tak odpowiedziała nam na nie Katarzyna Nosowska:

Człowiek ma naturalną skłonność do przywiązywania się. Lubimy poczucie bezpieczeństwa, które pojawia się w sytuacji komfortu. Nie zmienia to faktu, że życie jest nieustającą zmianą i to zmiana jest esencją życia. Hey istnieje aktywnie, bez przerwy od 25 lat. Dla publiczności, która w ogóle ma świadomość naszego istnienia, a przede wszystkim dla nas, oczywistym stało się, że Hey po prostu jest. Każdego roku można nas było zobaczyć niemal wszędzie, w klubie, latem, nad wodą, za bilet, za darmo… Pomyślałam, że dla nas jako ludzi, to ostatni moment by sprawdzić jak to jest wypiąć się z liny asekuracyjnej. Zaryzykować ten pierwszy poranek, kiedy wiadomo, że w weekend nie wsiądziemy do busa. Sprawdzić kim jesteśmy jeśli nie jesteśmy członkami Heya. To bardzo odważne i wywołuje w nas wszystkich sporo lęku. Ale też moc jest po naszej stronie, bo do takiej sytuacji mogłoby doprowadzić zdarzenie losowe, nagłe, bez najmniejszej szansy na przygotowanie się. Zawieszamy działalność. Ile to potrwa? Nie wiadomo.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także