Hey zapowiada specjalny album na 25-lecie

/ 27 września, 2017

„CDN” to dwupłytowy jubileuszowy album zawierający największe przeboje zespołu Hey. Wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

Nowy numer „Teraz Rock” od dzisiaj w kioskach

Do współpracy zaproszono dwóch producentów, którzy na przestrzeni lat współtworzyli brzmienie zespołu – Leszka Kamińskiego i Marcina Borsa. Każdemu z nich zespół powierzono jedną z płyt, a na niej kilkanaście wybranych utworów. To prezent z okazji 25-lecia zespołu.

O pomyśle opublikowania kompilacji tak wypowiada się Jacek Chrzanowski, wieloletni basista Hey:

Świętować to My raczej nie lubimy, biesiadować owszem. Ale co innego spędzić miły wieczór we własnym gronie, a co innego OBCHODZIĆ. Gdy pojawiają się słowa rocznica, celebracja, święto, goście, -lecie, zasługi, dopada nas nieufność, drażliwość i krótko mówiąc – unikamy tematu. A w unikaniu tematu jesteśmy wyjątkowo skuteczni… Jednak pomysł przyszedł nagle niezupełnie sam, był prosty i genialny ponieważ wpadły na niego wszystkie zespoły które świętowały kiedykolwiek jakąkolwiek rocznicę, „TRASA I PŁYTA!”.

Album „CDN” ukaże się 27 października, promuje go natomiast znany nam już od jakiegoś czasu singiel „gdzie Jesteś, gdzie jestem?”:

Hey ruszy w trasę

Pod koniec 2017 roku Hey w wielkim stylu świętować będzie 25 lat działalności scenicznej. Grupa powoli odkrywa wszystkie karty i zapowiada atrakcje muzyczne, które będą czekać na fanów wybierających się na „Fayrant Tour”. Podczas koncertów nie zabraknie gościnnych występów.  Pojawią się między innymi Piotr BanachBrodka, Ania Dąbrowska, Mela Koteluk, Beata Kozidrak, Titus, Dawid Podsiadło czy Igor Herbut.

W serwisie Ticketpro.pl wciąż można kupować bilety na ogłoszone jakiś czas temu koncerty:

  • 24.11.2017 / WARSZAWA / TORWAR
  • 25.11.2017 / SZCZECIN / ARENA AZOTY
  • 26.11.2017 / WROCŁAW / HALA ORBITA
  • 02.12.2017 / POZNAŃ / HALA ARENA
  • 03.12.2017 / GDAŃSK-SOPOT / ERGO ARENA
  • 06.12.2017 / KRAKÓW / TAURON ARENA
  • 08.12.2017 / KATOWICE / SPODEK

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także