Hey. Zespół zapowiada specjalnych gości podczas jubileuszowej trasy [WIDEO]

/ 9 sierpnia, 2017

Pod koniec 2017 roku Hey w wielkim stylu świętować będzie 25 lat działalności scenicznej. Grupa powoli odkrywa wszystkie karty i zapowiada atrakcje muzyczne, które będą czekać na fanów wybierających się na „Fayrant Tour”. Podczas koncertów nie zabraknie gościnnych występów. 

Niezwykła wersja „Arahji” na Przystanku Woodstock

Na początku lipca ogłoszono, że Piotr Banach, gitarzysta i współzałożyciel formacji, będzie gościem specjalnym nadchodzącej trasy koncertowej. Dzisiaj zespół Hey na swoim Facebookowym profilu zamieścił specjalne wideo, na którym widać twarze artystów, którzy również pojawią się gościnnie podczas jesiennych, jubileuszowych występów. Będą to: Brodka, Ania Dąbrowska, Mela Koteluk, Beata Kozidrak, Natalia i Paulina Przybysz, O.S.T.R., Titus, Dawid Podsiadło oraz Igor Herbut. Na razie jednak nie wiadomo kto, gdzie i kiedy stanie na scenie razem z grupą Hey. O tym przekonamy się zapewne już niebawem. 

Trasa „Fayrant Tour” rozpocznie się 24 listopada w Warszawie. Oto pełna rozpiska koncertów:

  • 24.11.2017 / WARSZAWA / TORWAR
  • 25.11.2017 / SZCZECIN / ARENA AZOTY
  • 26.11.2017 / WROCŁAW / HALA ORBITA
  • 02.12.2017 / POZNAŃ / HALA ARENA
  • 03.12.2017 / GDAŃSK-SOPOT / ERGO ARENA
  • 06.12.2017 / KRAKÓW / TAURON ARENA
  • 08.12.2017 / KATOWICE / SPODEK

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej

– w taki oto sposób nadchodzącą wspominkową trasę zapowiada zespół. 

Hey powstał w 1992 roku w Szczecinie z inicjatywy gitarzysty Piotra Banacha i wokalistki Katarzyny Nosowskiej. Zespół zadebiutował w 1993 roku albumem „Fire” i od tamtej pory stał się jednym z najważniejszych zespołów na scenie polskiego rocka. Grupa regularnie wydaje płyty i koncertuje, a jej styl wielokrotnie się zmieniał. W 2016 roku ukazał się ostatni album Hey, „Błysk”, który dotarł do 3. miejsca OLiS i pokrył się platyną.

Obecnie w zespole występują: Kasia Nosowska, gitarzysta Paweł Krawczyk, perkusista Robert Ligiewicz, basista Jacek Chrzanowski, gitarzysta Marcin Żabiełowicz oraz basista i klawiszowiec Marcin Macuk

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także