Hollywood Undead rozstał się z wieloletnim członkiem

/ 11 października, 2017

Matthew „Da Kurlzz" Busek grał z Hollywood Undead od 2005 roku, jednak ostatnio rozstał się z zespołem. Choć wieści o tym krążyły już od kilku miesięcy, dopiero wczoraj zespół wystosował w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Richie Sambora gotów wrócić do Bon Jovi

Grupa napisała:

Matty i Hollywood Undead postanowili rozstać się polubownie. Matty woli pójść swoją drogą i wspieramy go w tym. Życzymy mu wszystkiego najlepszego.

W podobnym tonie wypowiedział się Johnny 3 Tears w rozmowie dla „Teraz Rocka”, która ukaże się w listopadowym wydaniu miesięcznika. Zapytany o powody odejścia Matty’ego, odpowiedział:

Pojawiły się różnice artystyczne i chciał robić coś innego. Postanowił podążyć za swoimi muzycznymi celami, a my za swoimi. Nie żywimy do siebie urazy. Rozstaliśmy się bez żadnych animozji.

Matthew „Da Kurlzz" Busek ponoć nie był zaangażowany w nagrywanie nowego albumu Hollywood Undead, „V”, który ukaże się 27 października 2017 roku.

V” będzie pierwszym albumem Hollywood Undead, wydanym przez niezależną wytwórnię MDDN, należącą do zespołu.

W rozmowie z „Teraz Rockiem” członkowie zespołu wyjawili, że nowy album został wyprodukowany głównie przez nich samych z mniejszym udziałem zewnętrznych producentów.

Charlie Scene zapewnia, że to słuszna decyzja:

Kiedy pracujesz z zespołem, panują lepsze wibracje, czujesz się pewniej. Często zewnętrzny producent wprowadza lekko niezręczną atmosferę, a kiedy chce dokonać zmian w twojej muzyce, nie ufasz mu tak, jak kolegom z zespołu. Kiedy produkujesz się sam masz więcej wolności w studiu.

Na „V” znajdą się następujące utwory:

 1. California Dreaming   3:54
 2. Whatever It Takes      3:07
 3. Bad Moon      3:52
 4. Ghost Beach   3:54
 5. Broken Record           3:39
 6. Nobody's Watching   3:58
 7. Renegade        3:03
 8. Black Cadillac (feat. B-Real) 3:47
 9. Pray (Put 'Em in the Dirt)      4:24
 10. Cashed Out    3:29
 11. Riot     3:47
 12. We Own the Night     4:02
 13. Bang Bang      3:40
 14. Your Life        3:25

Płytę promuje utwór „California Dreaming”.

W lutym przyszłego roku Hollywood Undead zamierza dwukrotnie wystąpić w Polsce. Najpierw formacja pojawi się w warszawskim klubie Stodoła, a koncert odbędzie się 17 lutego 2018 roku, natomiast później udadzą się do wrocławskiego Centrum Koncertowego „A2”, a rzecz będzie miała miejsce 18 lutego 2018 roku. Ceny biletów wynoszą 129 i 149 PLN.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także