Hollywood Vampires w Polsce. Rozpiska godzinowa i inne ważne informacje

/ 12 czerwca, 2018

12 czerwca w warszawskiej hali Torwar zagra formacja Hollywood Vampires, w której skład wchodzą tak znakomite postaci, jak Johnny DeppAlice Cooper czy Joe Perry. Organizator, czyli Live Nation Polska, ogłosił nieco później support – będzie to zespół Hollywood Undead.

Nicki Minaj i Future zagrają koncert w Polsce

Dowiedzieliśmy się właśnie, jak będzie wyglądała rozpiska godzinowa koncertu:

Warto zwrócić uwagę na to, co zostało zapisane na dole powyższej grafiki, a chodzi o przedmioty, które można wnieść na teren koncertu. Przeczytać tam możemy, że nie można wnosić toreb, plecaków, walizek i przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – warto wziąć sobie te słowa do serca, ponieważ nawet najmniejszy pakunek może okazać się potencjalnie niebezpieczny i ochrona będzie miała prawo nie wpuścić takiej osoby na koncert. Choć dla wielu fanów te zaostrzone przepisy są problematyczne, są one surowe przestrzegane i mają podnieść bezpieczeństwo imprez masowych. 


Historia zespołu Hollywood Vampires sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rock’n’rollowców – pod takim szyldem – przemierzała nocami bary Los Angeles. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry NilssonJohn LennonRingo StarrKeith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą, a ich wybryki nie odeszły w zapomnienie.

Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego Johnny’ego Deppa, nawiązując do dokonań poprzedniego składu i zapraszając wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także