Hollywood Vampires w Polsce. Wiemy kto zagra przed supergrupą!

/ 20 kwietnia, 2018

12 czerwca w warszawskiej hali Torwar zagra formacja Hollywood Vampires, w której skład wchodzą tak znakomite postaci, jak Johnny DeppAlice Cooper czy Joe Perry. Organizator, czyli Live Nation Polska, ogłosił dzisiaj support. 

Deep Purple zagrali po raz pierwszy 50 lat temu!

Przed supergrupą zaprezentuje się popularny w naszym kraju amerykański zespół Hollywood Undead, który na swoje koncerty przyciąga fanów zarówno rocka, jak i rapu. Powstał w 2005 roku w Los Angeles. Na swoim koncie mają pięć studyjnych albumów, ostatni z nich, zatytułowany „V”, ukazał się w październiku ubiegłego roku. Warto nadmienić, że został wydany przez niezależną wytwórnię MDDN, należącą do zespołu. Muzycy grupy Hollywood Undead zagrają nad Wisłą jeszcze dwukrotnie, kilka tygodni temu ogłoszono ich koncerty w krakowskim klubie Studio (4 czerwca) oraz w Starym Menażu w Gdańsku (10 czerwca). Zespół bardzo lubi grać w naszym kraju – przecież w lutym 2018 zaprezentowali się w Warszawie oraz Wrocławiu. 

Ważna informacja dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie kupili biletów na nadchodzący koncert Hollywood Vampires. Do sprzedaży trafiły właśnie pakiety hospitality w specjalnej cenie 129 zł (chodzi o strefę GA2). Oferta obowiązuje do 23 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. 

Historia zespołu Hollywood Vampires sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rock’n’rollowców – pod takim szyldem – przemierzała nocami bary Los Angeles. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry NilssonJohn LennonRingo StarrKeith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą, a ich wybryki nie odeszły w zapomnienie.

Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego Johnny’ego Deppa, nawiązując do dokonań poprzedniego składu i zapraszając wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem.

Podczas występów na żywo do Coopera, Perry’ego i Deppa często dołącza chociażby: Duff McKagan z Guns’N’Roses (bass), Matt Sorum (perkusja) i Tommy Hendriksen (trzecia gitara). 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także