Horror „Zakonnica” na pierwszym trailerze. Będzie strasznie! [WIDEO]

/ 13 czerwca, 2018

Fabularne uniwersum stworzone przez „Obecność” już niedługo doczeka się kolejnej produkcji. Tym razem zdecydowano, że przerażająca zakonnica jest doskonałym materiałem na stworzenie spin-offu – w ten sposób powstał film „Zakonnica” (ang. „The Nun”), który swoją premierę będzie miał już 7 września tego roku.

James Wan przygotuje remake kultowej „Arachnofobii”

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny teaser produkcji Warner Bros.:

Z krótkiego opisu dowiadujemy się, że „Zakonnica” będzie opowiadała o wydarzeniach sprzed filmów „Obecność” oraz „Anabelle”, a akcja przeniesie nas do Rumunii. To właśnie tam samobójstwo popełniła zakonnica miejscowego klasztoru. Watykan wysyła tam, w celu przeprowadzenia śledztwa, księdza walczącego z własnymi demonami oraz młodziutką, niedoświadczoną zakonnicę. Będą musieli oni stawić czoła przerażającej prawdzie i siłom nadprzyrodzonym, o których potędze nie mieli nawet pojęcia.

W filmie wystąpią: Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope, Ingrid Bisu i oczywiście Bonnie Aarons, która grała zakonnicę w filmie „Obecność”. Reżyserią filmu zajął się Corin Hardy, scenariusz przygotował natomiast Gary Dauberman przy wsparciu słynnego Jamesa Wana (ten jest również producentem „The Nun”).

Plakat promujący film:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także