Hospitalizowana po przedawkowaniu Demi Lovato wydała oświadczenie

/ 6 sierpnia, 2018

Demi Lovato trafiła do szpitala w Los Angeles 24 lipca. Powodem było przedawkowanie narkotyków. Hospitalizacja trwała dość długo, ponieważ organizm piosenkarki źle zareagował na odtruwanie. Jej historia z używkami jest bardzo długa, a kolejne próby odstawienia narkotyków nie kończyły się powodzeniem.

Demi Lovato w szpitalu. Nie wiadomo co przedawkowała artystka

Ponieważ o stan zdrowia 26-latki coraz bardziej martwią się jej fani na całym świecie, postanowiła napisać do nich list, w którym wyjaśnia swoją sytuację. Możemy tam przeczytać:

Zawsze byłam szczera w kwestii mojej walki z uzależnieniem. Nauczyłam się, że ta choroba nie jest czymś, co znika lub z czasem się kończy. To jest coś, co muszę sama pokonać, ale jeszcze nie udało mi się tego zrobić

– napisała Lovato. I kontynuowała:

Potrzebuję czasu na wyzdrowienie i skupienia na swojej trzeźwości, co będzie drogą do wyzdrowienia. Miłość, którą mi okazaliście, nigdy nie zostanie przeze mnie zapomniana. Czekam na moment, kiedy będę mogła powiedzieć, że udało mi się przejść na drugą stronę. Nie przestanę walczyć.

Wpis w oryginale:

Przypomnijmy, że 25-letnia wokalistka w czerwcu tego roku przyznała oficjalnie, że po sześciu latach życia w trzeźwości, wróciła do swoich nałogów. W sieci udostępniła utwór zatytułowany „Sober” („Trzeźwa”), w którym przepraszała rodziców oraz fanów za nadużywanie alkoholu. Oprócz tego artystka zmagała się z depresją, zaburzeniami odżywiania, a także chorobą afektywną dwubiegunową.

Demi Lovato, która przyszła na świat 20 sierpnia 1992 roku w Albuquerque, zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Na swoim koncie ma sześć albumów. Jej dyskografię zamyka płyta „Tell Me You Love Me”, która na rynku ukazała się w ubiegłym roku. Występowała także, w roli jurora, w amerykańskiej odsłonie programu „X Factor”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także