Ian Hill dla „Teraz Rocka” o nowej płycie Judas Priest

/ 28 grudnia, 2017

W 2018 roku do sklepów ma trafić nowy album zespołu Judas Priest, zatytułowany „Firepower” wyprodukowany przez Andy’ego Sneapa i Toma Alloma. Następnie grupa wyruszy w trasę, odwiedzając także i Polskę.

Slash kupił posiadłość za 6 milionów dolarów [GALERIA]

W styczniowym numerze „Teraz Rocka”, który jest dostępny już w sprzedaży, możecie przeczytać przeprowadzony przez Pawła Brzykcego wywiad z basistą zespołu, Ianem Hillem, który uchyla rąbka tajemnicy na temat nowej płyty:

Jest bardzo zróżnicowana. Pokazuje naszą wszechstronność – ciężkie fragmenty są chyba najcięższymi, jakie kiedykolwiek nagraliśmy, a równoważy je wiele lżejszych. Są numery szybkie i wolne – w tym ballada, która jest w stanie stopić serce. A może nawet… przestraszyć (śmiech). Jesteśmy bardzo zadowoleni z produkcji. Połączenie sił Andy’ego Sneapa i Toma Alloma, z którym nie pracowaliśmy od wieków dało niesamowity efekt. Wiem, że muzycy zawsze tak mówią o swoich nowych płytach, ale wierz mi – to naprawdę wspaniałe zespołowe dzieło.

Ian wyjaśnił także, dlaczego nowy album będzie różnił się od „Redeemer Of Souls” i czy tytuł „Firepower” jest żartem z frazy „flower power”. A ponadto wspominał koncerty w Polsce, wyraził swoją opinię na temat Nostradamusa i Babymetal, a także dał się wciągnąć w rozmowę na temat piłki nożnej.

Póki co znamy tylko okładkę i fragment utworu tytułowego z nowej płyty Judas Priest, którego możecie wysłuchać poniżej.

Firepower” to pierwszy album studyjny Judas Priest od czasu wydanego w 2014 roku „Redeemer Of Souls”.

Judas Priest i Megadeth w Polsce

Judas Priest wraz z Megadeth wystąpi 13 czerwca 2018 roku w katowickim Spodku. Na stronie Ticketpro.pl dostępne są jeszcze bilety 3. kategorii w cenie 230 PLN.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także