Iggy Pop opublikował absurdalny teledysk do singla „Sonali” [WIDEO]

/ 26 listopada, 2019

Już w tytule teledysku „Sonali” w serwisie YouTube możemy przeczytać, że to „oficjalny nieoficjalny klip”. Później jest już tylko dziwniej, ale paradoksalnie ten obrazek pasuje do pochodzącej z ostatniej płyty Iggy’ego Popa kompozycji. Warto wspomnieć, że za reżyserię poniższego teledysku odpowiedzialny jest kanadyjski wokalista i multiinstrumentalista, Mac DeMarco.

Warto zapoznać się z efektem jego pracy  – klip do „Sonali” znajdziecie tutaj:

Najnowszy album Iggy’ego Popa zatytułowany „Free” miał swoją premierę 6 września tego roku. Wydawnictwo pojawiło się wówczas w sklepach i serwisach streamingowych. Jeszcze przed premierą artysta pochwalił się kompozycjami „James Bond” oraz tytułowym „Free”.

%%REKLAMA%%

Solową dyskografię Iggy’ego Popa zamyka wspomniany już album „Post Pop Depression”. Opublikowaną w 2016 roku płytę artysta przygotował przy wsparciu wokalisty Queens of the Stone Age, Joshuy Homme’a. Na album złożyło się dziewięć premierowych kompozycji, nad którymi poza wspomnianą dwójką pracowali: Matt Helders (Arctic Monkeys) i Dean Fertita (The Dead Weather).

Iggy Pop w Polsce w 2020 roku

Off Festival 2020 odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia 2020 roku w Katowicach. Pierwszymi ogłoszonymi gwiazdami są Iggy Pop, amerykański zespół Bikini Kills i australijska formacja Tropical Fuck Storm.

Trzydniowe karnety w cenie 299 zł oraz trzydniowe karnety z polem namiotowym w cenie 389 zł dostępne są w sprzedaży.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także