Imagine Dragons teledyskiem promują film „Ralph Demolka w internecie” [WIDEO]

/ 23 października, 2018

Światowa premiera filmu „Ralph Demolka w internecie” zapowiedziana jest na 21 listopada tego roku, natomiast polska – na styczeń roku przyszłego. Animowaną produkcję promuje opublikowany właśnie utwór „Zero”, który nagrali muzycy z zespołu Imagine Dragons:

O czym opowiadać będzie „Ralph Demolka w internecie”?

Akcja filmu "przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha… Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony „BuzzzTube”.

W oryginalnej wersji filmu swoich głosów użyczą między innymi John C. Reilly, Sarah Silverman, Kristen Bell, Kelly Macdonald czy Ming-Na Wen.


Dyskografię zespołu Imagine Dragons zamyka płyta „Evolve”, która na rynku ukazała się w czerwcu ubiegłego roku i spędziła aż 55 tygodni na amerykańskiej liście Billboard Top 200. To właśnie z niej pochodzą takie piosenki, jak m.in. „Believer”„Thunder” czy „Whatever It Takes”.  Nie tak dawno, muzycy zaprezentowali premierową kompozycję zatytułowaną „Natural”, która zapowiada czwarty studyjny krążek. Jego data premiery czy tytuł na razie nie są znane. 

Formacja Imagine Dragons powstała w 2008 roku w Las Vegas. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także