In Flames w przeróbce Depeche Mode [WIDEO]

/ 17 listopada, 2017

EP „Down, Wicked & No Good In Flames zawiera cztery znane przeboje w wykonaniu tego szwedzkiego zespołu metalowego. Jednym z nich jest „It’s No Good” Depeche Mode.

Judas Priest i Megadeth na jednym koncercie w Polsce

Grupa In Flames zaskoczyła fanów, publikując bez zapowiedzi nową płytę EP. Znalazły się na niej cztery przeróbki – trzy w wersji studyjnej i jedna koncertowa.

Oto tracklista i okładka nowej płyty EP:

  1. It’s No Good (Depeche Mode)
  2. Down In The Hole (Alice In Chanis)
  3. Wicked Game (Chris Isaak)
  4. Hurt (live) (Nine Inch Nails)

Poniżej możecie natomiast wysłuchać utworu promującego wydawnictwo, wspomnianego „It’s No Good Depeche Mode, pochodzącego z wydanego w 1997 roku albumu „Ultra”.

Tak o utworze wypowiada się zespół:

Jesteśmy fanami Depeche Mode, od kiedy skończyliśmy 10 lat. Nasze wykonanie „It’s No Good” ukazuje inną stronę utworu, pokazało nam jego nowe znaczenie. Tak bardzo identyfikujemy się z tekstem i siłą tej piosenki, że prawie czujemy, jakbyśmy sami ją napisali. Zawsze podziwialiśmy ten zespół. Mimo że jesteśmy zespołem metalowym, Depeche Mode zainspirował wiele elementów naszej muzyki.

In Flames jest w trakcie europejskiej trasy koncertowej z Five Finger Death Punch, która niestety nie obejmuje naszego kraju. Tymczasem Depeche Mode ogłosił kolejny koncert w Polsce. Po udanym występie w lipcu tego roku w Warszawie, grupa w 2018 roku nie tylko odwiedzi nas na trzech halowych koncertach, które odbędą się 7, 9 i 11 lutego odpowiednio w Krakowie, Łodzi i Gdańsku, ale też będzie gwiazdą przyszłorocznej edycji Open’er Festival, występując na głównej scenie 5 lipca.

Trasa „Global Spirit Tour” promująca 14 studyjny album Depeche Mode wydany nakładem Columbia Records 17 marca 2017 rozpoczęła się 5 maja. Album zyskał bardzo dobre recenzje zarówno fanów, jak i krytyków, w 15 krajach zadebiutował na listach Top 10, a w Stanach i w Wielkiej Brytanii w pierwszej piątce.

Wcześniej organizatorzy Open'er Festivalu poinformowali o dwóch gwiazdach, które pojawią się na przyszłorocznej imprezie – pierwszą będzie formacja Gorillaz, drugą natomiast Bruno Mars.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także