U2 udostępniło utwór z udziałem Kendricka Lamara [AUDIO]

/ 17 listopada, 2017

1 grudnia, czyli już za dwa tygodnie, na rynku ukaże się nowy studyjny album U2 zatytułowany Songs Of Experience”. W sieci pojawiła się kolejna jego muzyczna zapowiedź. 

In Flames w przeróbce Depeche Mode 

Tym razem fani formacji mogą posłuchać kompozycji „American Soul” z gościnnym udziałem Kendricka LamaraJest to alternatywna wersja utworu „XXX”, w którym mogliśmy usłyszeć cały zespół U2. Znalazł się on na tegorocznej płycie „DAMN” amerykańskiego rapera. Poniżej możecie zapoznać się z całością:

Wcześniej irlandzka grupa udostępniła trzy inne utwory z nadchodzącej płyty: „Blackout”, „You’re The Best Thing About Me” oraz „Get Out of Your Own Way”. 

Songs Of Experience” to kontynuacja wydanego w 2014 roku albumu „Songs Of Innocence”. Inspiracją dla powstania obu płyt jest zbiór poematów „Songs of Innocence and Experience”, osiemnastowiecznego angielskiego poety, malarza i mistyka Williama Blake’a.

Na podstawowej wersji znajdzie się 13 premierowych kompozycji, z kolei edycja deluxe będzie poszerzona o 4 dodatkowe utwory. Tak prezentuje się szczegółowa tracklista:

 1. Love Is All We Have Left
 2. Lights of Home
 3. You’re The Best Thing About Me
 4. Get Out of Your Own Way
 5. American Soul
 6. Summer of Love
 7. Red Flag Day
 8. The Showman (Little More Better)
 9. The Little Things That Give You Away
 10. Landlady
 11. The Blackout
 12. Love Is Bigger Than Anything in Its Way
 13. 13 (There is a Light)
 14. Ordinary Love (Extraordinary Mix)
 15. Book Of Your Heart
 16. Lights of Home (St Peter's String Version)
 17. You're The Best Thing About Me (U2 vs Kygo)

Tak będzie z kolei prezentowała się okładka albumu, za którą odpowiada Anton Corbijn. Widzimy na niej córkę The Edge'a, Sian Evans, oraz syna Bono, Eli Hewsona. 

Amerykański raper Kendrick Lamar jest aktualnie jednym z najważniejszych przedstawicieli hip hopu. 30-letni artysta może pochwalić się wieloma sukcesami, jego poprzedni album, „To Pimp A Butterfly” z 2015 roku rozszedł się w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy, a jego fanem jest między innymi były prezydent USA, Barack Obama. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także