In Flames zagra koncert w Polsce

/ 25 maja, 2018

Szwedzka formacja In Flames ogłosiła właśnie szczegóły europejskiej trasy koncertowej, która będzie obejmowała również nasz kraj. Prekursorzy melodic death metalu pojawią się we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 5 lipca tego roku. Bilety w cenie od 99 zł w regularnej sprzedaży od 29.05 od godz. 10:00.

Mike Shinoda prezentuje kolejną zapowiedź solowego albumu

Plakat promujący koncert:

Zespół In Flames powstał w 1990 roku w szwedzkim Göteborgu i jest znany na całym świecie jako jeden z założycieli gatunku melodic death metal. Dzięki 12 albumom studyjnym, niezliczonym udanym trasom koncertowym po całym świecie, stworzeniu własnego dorocznego festiwalu, milionom sprzedanych płyt i ogromnej rzeszy fanów na całym świecie, grupa In Flames udowodniła, że w ciężkich brzmieniach jest siłą nie do zatrzymania.

In Flames mocno zapisali się w historii muzyki – zaczynając od pierwszego utworu w 1994 roku zatytułowanego „Lunar Strain", aż do najnowszego wydania „Battles" (2016). Melodie, harmonie i teksty, w których słychać charakterystyczne brzmienie In Flames, ewoluowały przez lata, dowodząc, że zespół znaczy więcej niż ich poprzednie „ja”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także