„Irlandczyk” Martina Scorsese na kolejnym zwiastunie. Będzie ciekawie! [WIDEO]

/ 26 września, 2019

Kolejne doniesienia związane z filmem „Irlandczyk” napawały optymizmem, ponieważ – wiele na to wskazuje – będziemy mieli do czynienia z produkcją znakomitą. Potwierdza to nie tylko nazwisko reżysera, ale również obsada, w której znalazły się takie znakomitości jak Robert DeNiro, Al PacinoHarvey Keitel czy Joe PesciScorsese pracuje na scenariuszu przygotowanym na podstawie książki „Słyszałem, że malujesz domy” Charlesa Brandta. I to kolejny ciekawy punkt całego projektu.

Poniżej najnowszy, obszerny zwiastun „Irlandczyka”:

Za „Irlandczyka” odpowiedzialna jest platforma Netflix, która nabyła prawa do produkcji już w 2017 roku. Od tamtej pory trwają prace na oczekiwanym przez wielu filmem. Pierwsza zapowiedź pojawiła się zaraz po oscarowej gali. Przypadek? Niekoniecznie, ponieważ twórcy wyraźnie sugerują, że chcą powalczyć swoją produkcją o najważniejsze filmowe wyróżnienia.

%%REKLAMA%%

Czy będą mieli na to szansę, przekonamy się 1 listopada, gdy film trafi do kin (27 listopada pojawi się w platformie Netflix, natomiast swoją prapremierę będzie miał 27 września na nowojorskim festiwalu filmowym). 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także