Iron Maiden. Derek Riggs przygotował koszulki z Eddiem, z których dochód trafi do Paula Di’Anno

/ 24 sierpnia, 2022
fot. As fotos da Virada!

Twórca kultowych okładek płyt Iron Maiden, a także maskotki zespołu – Eddiego, postanowił wesprzeć zmagającego się z chorobą byłego wokalistę formacji.


Paul Di’Anno, choć niedawno otrzymał finansowe wsparcie od kolegów z Iron Maiden, wciąż potrzebuje pieniędzy na kosztowną rehabilitację. Wesprzeć postanowił go współpracujący z zespołem artysta, Derek Riggs, który odpowiedzialny jest między innymi za stworzenie Eddiego.

Tym sposobem powstała specjalna linia koszulek, na których widnieje maskotka Iron Maiden, a także nawiązujący do „Aces High” napis „Axes High for Paul Di’Anno”. Z tyłu znalazła się podobizna wokalisty. Na dole wyznaczono natomiast miejsce na nazwiska osób, które zdecydują się na zakup koszulki – oczywiście liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązuje w tym wypadku zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Koszulki stworzone ku wsparciu Di’Anno trafiły już do przedsprzedaży. Są dostępne w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym. Cena to 44 euro (wliczone są w nią koszty wysyłki). Do kupujących mają być rozsyłane we wrześniu.

Paul Di’Anno to były wokalista legendarnego brytyjskiego zespołu. Zaśpiewał na albumach „Iron Maiden” i „Killers”. Jego miejsce zajął Bruce Dickinson.

IRON MAIDEN WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także