Muzycy Iron Maiden pokryją koszty operacji i dalszego leczenia Paula Di’Anno

/ 20 czerwca, 2022
fot. As fotos da Virada!

Były wokalista Iron Maiden zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Pomocną dłoń wyciągnęli w jego stronę koledzy z ikonicznego zespołu.


Były wokalista Iron Maiden, Paul Di’Anno, który obecnie przebywa w Chorwacji i oczekuje na trzy poważne operacje kolana, nie będzie musiał pokrywać pozostałych kosztów operacji oraz leczenia. Wszystko dzięki swoim kolegom z zespołu.

Kastro Pergjoni, właściciel pubu Cart & Horses w Stratford (Londyn), w którym Iron Maiden zadebiutowali na żywo w 1976 roku, zebrał do tej pory kilkanaście tysięcy funtów, aby Di’Anno mógł przejść długo odkładaną operację kolana. Dziś natomiast napisał na Facebooku następującą wiadomość:

Jestem bardzo podekscytowany mogąc ogłosić, że zespół Iron Maidem uprzejmie zgodził się pokryć pozostałe koszty operacji i leczenia Paula Di’Anno. Iron Maiden to nie tylko najlepszy zespół na tej planecie, ale także zespół, który ma dobre serce i jest wspierany przez niesamowitą ekipę. W związku z tą fantastyczną wiadomością 21 czerwca 2022 roku zamknę zbiórkę.

Niedawno Paul Di’Anno po 30 latach spotkał się twarzą twarz ze Steve’em Harrisem. Tak o tym ważnym wydarzeniu opowiedział wokalista w rozmowie z „The Metal Voice”:

Wcześniej zdarzało się, że wymienialiśmy wiadomości ze Steve’em o futbolu, ale od bardzo dawna nie spotkaliśmy się twarzą w twarz. Było znakomicie. Najpierw spotkałem siostrę Steve’a, Lindę, a potem jeszcze Roda Smallwooda. To najlepszy dzień w tym roku. Był fantastyczny. Było dość emocjonalnie. Ale jak już mówiłem, gadałem parę razy ze Steve’em o futbolu, zadzwonił też do mnie kilkakrotnie z Bahamów. Steve zaopiekował się moją żoną i synem, gdy Maiden grali w Connecticut. Dał im przepustki VIP i tak dalej. Kiedy więc tylko odzyskam władzę w nogach zabiorę go na kolację.

Paul Di’Anno jeszcze dodał:

Denerwuje mnie, że wszyscy rozpuszczają plotki, że się nie lubimy. Nie mam nic przeciwko Iron Maiden. Ich koncert był niesamowity.

Paul Di’Anno zaśpiewał na albumach „Iron Maiden” i „Killers”. Jego miejsce zajął Bruce Dickinson.

IRON MAIDEN WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

fot. As fotos da Virada!

KOMENTARZE

Przeczytaj także