Iron Maiden w Polsce w 2023 roku – bilety trafiły do sprzedaży ogólnej

/ 14 października, 2022

W przyszłym roku kolejny koncert Iron Maiden w Polsce. Bilety już w sprzedaży!


Iron Miaden wyruszy w trasę koncertową po Europie latem 2023 roku. Zespół wystąpi również w Polsce. Trasa The Future Past Tour zawierać będzie wcześniej niewykonywane utwory z ostatniego studyjnego albumu zespołu – „Senjutsu”, a także skupi się na kultowej płycie „Somewhere In Time” z 1986 roku oraz innych klasycznych kawałkach.

Iron Maiden zagra 13 czerwca 2023 roku w Tauron Arenie Kraków. Zgodnie z zapowiedzią do sprzedaży ogólnej trafiły wejściówki na koncert:

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Iron Maiden ‼️ THE FUTURE PAST TOUR 2023 ➡️ 13.06.2023 -📍TAURON Arena Kraków ✅…

Opublikowany przez Live Nation Polska Piątek, 14 października 2022

Założyciel i basista Steve Harris tak zapowiada przyszłoroczną trasę:

Po wydaniu naszego ostatniego albumu „Senjutsu” uaktualniliśmy nieco obecną trasę Legacy of the Beast Tour otwierając występ pierwszymi trzema utworami z tego albumu, w scenerii Japońskiego Pałacu. Ponieważ nie ma sensu powtarzać tego podczas trasy z albumem „Senjutsu”, pomyśleliśmy o innych opcjach i zdecydowaliśmy się na powrót do „Somewhere In Time”, ponieważ nie była ona uwzględniona w różnych historycznych trasach, które graliśmy przez lata. Były one oparte na naszych nagraniach z koncertów z lat 80., a niestety nie nakręciliśmy tej trasy (wina menadżera!!).

Przez lata mieliśmy mnóstwo próśb od fanów o utwory z tej płyty, więc teraz zamierzamy je zagrać, plus oczywiście kilka innych, które wiemy, że wam się spodobają! Będzie to również szczególnie satysfakcjonujące, że w końcu będziemy mogli zagrać niektóre z bardziej epickich utworów z „Senjutsu”, długo musieliśmy na to czekać! 2023 rok to będzie ekscytujący czas i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wszystkich fanów w Polsce i w całej Europie.

IRON MAIDEN WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także