Isaac Anderson wystąpi w Warszawie z plejadą innych gwiazd [DATA, BILETY]

/ 9 maja, 2024


Isaac Anderson powraca do Polski, by dać koncert w trakcie imprezy, w której udział wezmą też inne gwiazdy.


Po sukcesie ubiegłorocznej trasy koncertowej, w ramach której Isaac Anderson również odwiedził Polskę, jeden z najbardziej obiecujących muzyków z UK wraca do Warszawy. Artysta wystąpi 13 lipca podczas wyjątkowego koncertu Lato w Mieście na Letniej Scenie Progresji.

Lato w Mieście będzie szczególnym wydarzeniem muzycznym: jednego wieczoru na Letniej Scenie Progresji w Warszawie wystąpi aż czterech wykonawców. Oprócz Isaaca Andersona pojawią się uwielbiani w naszym kraju Only The Poets, odkrycie Eurowizji – Joker Out oraz surrealistyczny duet Franek Warzywa & Młody Budda.

Bilety na koncert dostępne są w sprzedaży.

Kim jest Isaac Anderson?

Isaac Anderson zdobył zainteresowanie fanów za sprawą szczerych i poruszających utworów publikowanych podczas pandemii. W niespełna rok jego kawałki odtworzono w serwisach streamingowych ponad 140 tysięcy razy. Swoją wrażliwość muzyczną zaprezentował na debiutanckiej epce „Love In Conversation”. Kolejne single zapowiadające wydany w listopadzie 2023 roku debiutancki album – „Mess Me Up” i „This Could Be” – zgromadziły miliony odtworzeń i kolejne rzesze fanów. Dodatkowo talent artysty docenił Louis Tomlinson z One Direction, który zaprosił go do składu koncertowego. Najnowsze utwory Isaaca – „Don’t Go” i „No More Days Alone” zapowiadają jego nowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także