Jack White i Jack Black wreszcie się spotkali [FOTO]

/ 6 czerwca, 2019

Jack White jest jednym z najpopularniejszych artystów rockowych ostatniego 20-lecia, aktualnie koncertujący z zespołem The Raconteurs. Jack Black to znany komik, aktor i wokalista zespołu Tenacious D. Ostatnio zrobili sobie zdjęcie.

Posłuchaj nowego utworu The Raconteurs

Jack Black już dawno żartował, że gdyby spotkał Jacka White’a to powstałby z tego Jack Grey. Obaj muzycy w końcu mieli okazję się spotkać i to nie na żadnej gali ani festiwalu tylko na lotnisku Heathrow w Londynie. Pamiątką jest poniższe zdjęcie, na które załapał się także Kyle Gass z Tenacious D.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We hired a new merch guy

Post udostępniony przez Tenacious D (@tenaciousd)

Nowy, pierwszy od 11 lat album The Raconteurs, zatytułowany „Help Us Stranger” opublikowany zostanie 21 czerwca tego roku nakładem należącego do Jacka White'a Third Man Records. Na płycie znajdzie się dwanaście premierowych kompozycji, z których część mieliśmy już okazję poznać.

Przypomnijmy, że The Raconteurs tworzą – poza Jackiem White’em – Brendan Benson, Jack Lawrence i Patrick Keeler. Zespół wydał dwie płyty: w 2006 roku ukazała się „Broken Boy Soldiers”, a w 2008 „Consolers of the Lonely”. Grupa wylansowała kilka przebojów, w tym „Steady, As She Goes” i „Salute Your Solution”.

%%REKLAMA%%

W zeszłym tygodniu The Raconteurs byli jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival.

rf | fot. David James Swanson

KOMENTARZE

Przeczytaj także