James Morrison zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 17 czerwca, 2019

Morrison wydał właśnie nowy, bardzo szczery album. Najnowsze wydawnictwo ukazuje relacje i związki artysty, doświadczenia z lepszych i gorszych czasów. Nagrany w British Grove i Metrophonic studiach, wyprodukowany przez Marka Taylora (Lady Gaga, Nelly Furtado, Kylie Minogue) album zapowiada się być wielkim powrotem Jamesa Morrisona.

Artysta będzie promował to wydawnictwo podczas koncertu w Polsce, który odbędzie się 20 października w warszawskim klubie Stodoła.

James Morrison w Polsce – bilety

  • Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 21 czerwca od 10:00 na LiveNation.pl.
  • Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy we środę, 19 czerwca o godz. 10:00 i potrwa do piątku 21 czerwca do godz. 9:00
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się we wtorek 18 czerwca o godz. 10:00 i potrwa do piątku, 21 czerwca do godz. 9:00

Wielu artystów wyznało, że James miał na nich głęboki wpływ, John Newman jest jednym z nich i przyznał:

James Morrison był jednym z pierwszych Brytyjskich artystów, którym się przyglądałem gdy sam stawiałem pierwsze kroki jako piosenkarz. Jego głos był po prostu niesamowity i starałem się go usłyszeć na żywo za każdym razem, gdy miałem okazję… Nie jestem pewien czy mimo całego jego sukcesu, on kiedykolwiek czuł uznanie dla swojego talentu.

Trzydziestopięcioletni piosenkarz i autor tekstów sprzedał 4.5 miliona kopii swoich trzech albumów, wyruszył w kilka światowych tras koncertowych.

%%REKLAMA%%

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także