Jason Derulo w Polsce. Znamy gości specjalnych

/ 1 sierpnia, 2018

16-letni norwescy bliźniacy, robiący furorę wśród młodej widowni, przyjadą do Polski. Marcus i Martinus wystąpią razem z Jasonem Derulo na scenie warszawskiej hali COS Torwar. Koncert zaplanowany na 30 października poprzedzi wschodząca gwiazda EDM – zespół LZ7.

Jason Derulo jest nie tylko artystą wszechstronnie wykształconym, ale także wielokrotnie nagradzanym. Do tego sprzedał 56 milionów singli, słucha go 17 bilionów odbiorców radiowych, a odtwarza miliard userów na YouTube. 

Jason Derulo zagra koncert w Polsce

W ramach podsumowania 10-lecia swojej artystycznej działalności, Jason Derulo postanowił wydać album, który świadczy o jego nieustających sukcesach. „Platinum Hits” – już sama nazwa mówi sama za siebie – składa się z 12 utworów, pośród których aż 11 okryło się platyną i multiplatyną

Przez 10 lat swojej twórczości Jason Derulo sprzedał ponad 56 milionów singli, a dzięki swojemu talentowi i ukierunkowanemu wykształceniu, zdobył wiele prestiżowych nagród, do których między innymi należą: YouTube Music Awards (2015) w kategorii „50 artystów wartych obejrzenia” i  CTM Music Awards (2017), którą fani przyznali mu w kategorii „występ roku”. Według statystyk wokalista stał się także numerem jeden wśród artystów płci męskiej, którego utwory były najczęściej grywane w rozgłośniach radiowych w 2014 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także