Jason Mraz i Meghan Trainor opublikowali singiel „More Than Friends"

/ 30 lipca, 2018

Dwukrotny laureat Grammy, Jason Mraz, zaprezentował nową piosenkę. Singlowy utwór nosi tytuł „More Than Friends", a wokalnie wspomaga go Meghan Trainor. Kompozycja znajdzie się na płycie Jasona „Know.", której premiera została wyznaczona na 10 sierpnia 2018 roku.

Utwór pojawił się w serwisie YouTube:

Jako pierwszą z nowej płyty Mraz zaprezentował kompozycję „Have It All", którą pomogli mu napisać David Hodges (m.in. Christina Perri, Kelly Clarkson) i JKash (m.in. Maroon 5, Charlie Puth, Meghan Trainor). Pomysł na piosenkę narodził się w głowie Jasona w 2012 roku po tym, jak wizytując Myanmar, usłyszał przetłumaczone na angielski błogosławieństwo buddyjskiego mnicha.

„Have It All" świetnie sobie radzi na amerykańskich i europejskich playlistach radiowych (top 50 najczęściej granych utworów w Niemczech) oraz w streamingu (tylko w USA posłuchano go ponad 4,5 mln razy).

„Know" jest następcą płyty „Yes!" z 2014 roku. O procesie tworzenia nowej płyty Jasona powstał film dokumentalny „Jason Mraz – Have It All The Movie", który zostanie pokazany w wybranych kinach w USA. Reżyserem dokumentu jest wspomniany Darren Doane.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także