Jason Mraz ujawnia szczegóły nowego albumu

/ 15 czerwca, 2018

Jason Mraz zdradził, kiedy ukaże się jego szósty studyjny materiał. Wiemy już, że płyta będzie nosić tytuł „Know”, a do sprzedaży trafi 10 sierpnia 2018 roku. Jason udostępnił też kolejną zapowiadającą ją piosenkę pt. „Unlonely”.

Guns N' Roses zarobili najwięcej w historii festiwalu Download?

Jako pierwszą z nowej płyty Mraz zaprezentował kompozycję „Have It All", którą pomogli mu napisać David Hodges (m.in. Christina Perri, Kelly Clarkson) i JKash (m.in. Maroon 5, Charlie Puth, Meghan Trainor). Pomysł na piosenkę narodził się w głowie Jasona w 2012 roku po tym, jak wizytując Myanmar, usłyszał przetłumaczone na angielski błogosławieństwo buddyjskiego mnicha.

„Have It All" świetnie sobie radzi na amerykańskich i europejskich playlistach radiowych (top 50 najczęściej granych utworów w Niemczech) oraz w streamingu (tylko w USA posłuchano go ponad 4,5 mln razy). Radosny klip do utworu można obejrzeć poniżej:

„Know" jest następcą płyty „Yes!" z 2014 roku. O procesie tworzenia nowej płyty Jasona powstał film dokumentalny „Jason Mraz – Have It All The Movie", który zostanie pokazany w wybranych kinach w USA. Reżyserem dokumentu jest wspomniany Darren Doane.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także