Jenna Ortega mówiąc o „Krzyku” wymienia Deftones, Nine Inch Nails i The Beatles

/ 15 marca, 2023


Jakie utwory Jenna Ortega widziałaby jako tło dla swojej postaci w nowym „Krzyku”?


Jenna Ortega, znana z roli Wednesday Addams z szalenie popularnego serialu Netflixa zatytułowanego „Wednesday” powraca w filmie „Krzyk VI”, który właśnie wszedł do kin.

W wywiadzie opublikowanym w jej mediach społecznościowych aktorka zapytana, jaki utwór najlepiej pasowałby do sceny, w której jej bohaterka ścigana jest przez mordercę, wymieniła „Be Quiet And Drive (Far Away)” Deftones. Zapytana natomiast, jaki utwór najbardziej pasowałby do jej bohaterki, wymieniła dwie opcje: „The Way Out Is Through” Nine Inch Nails lub „She’s Leaving Home” The Beatles.

W filmie „Krzyk VI” zagrała wspomniana już Jenna Ortega, a także Dermot Mulroney, Liana Liberato, Melissa Barrera czy Courtney Cox. Warto wspomnieć, że to pierwsza odsłona, w której nie pojawiła się Neve Campbell, zdecydowanie najbardziej znana aktorka związana z popularną serią filmów grozy. Poszło, jak to zwykle bywa, o pieniądze.

Pierwszy film z tej serii światło dzienne ujrzał w 1996 roku i okazał się dużym sukcesem. Na tyle dużym, że w latach 1997-2011 ukazały się trzy kolejne odsłony. Do uniwersum powrócono w 2022 roku, gdy premierę miał film zatytułowany po prostu „Krzyk”. W nim Neve Campbell jeszcze się pojawiła.

KOMENTARZE

Przeczytaj także