Joe Perry (Aerosmith) odwołuje koncerty. Co z jego stanem zdrowia?

/ 21 listopada, 2018

Joe Perry w zeszły tygodniu występował jako gość Billy’ego Joela na koncercie w Madison Square Garden. Wykonał przebój „Walk This Way” Aerosmith i zdążył wrócić do garderoby, gdzie zasłabł. Na miejscu pomocy udzielili mu ratownicy medyczni, a następnie został zabrany do szpitala. Po wykonaniu odpowiednich badań lekarze postawili diagnozę, że przyczyną zasłabnięcia było połączenie zmęczenia i alergii, które spowodowało trudności z oddychaniem.

Joe Perry (Aerosmith) trafił do szpitala

Chociaż gitarzysta kilka dni temu opuścił szpital, a jego menadżer zapewniał, że Joe Perry nabierze sił, by 30 listopada wyruszyć w solową trasę, okazało się jednak, że będzie musiał odwołać całą trasę. Przy okazji Joe Perry wyjaśnił, że przez całe życie miewał problemy z oddychaniem i podziękował za wsparcie od fanów. Podobnych problemów doświadczył już w 2016 roku podczas koncertu Hollywood Vampires.

Joe Perry do końca roku nie zamierza grać żadnych koncertów. Zmianie natomiast nie uległy plany na 2019 rok – w kwietniu ma wystartować seria koncertów Aerosmith w Las Vegas, z okazji 50. rocznicy powstania zespołu.

Joe Perry promuje wydany w tym roku solowy album „Sweetzerland Manifesto”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także