P.O.D. opublikowali teledysk do utworu z nowej płyty [WIDEO]

/ 20 listopada, 2018

Circles” to pierwszy od trzech lat album studyjny zespołu P.O.D. Płyta ukaże się 16 listopada, a do sieci trafiły już dwa utwory ją promujące – tytułowy oraz „Rockin’ With The Best”.

Wokalista Sonny Sandoval tak mówi o albumie „Circles”:

Nie ograniczaliśmy się, nie mówiliśmy sobie: „Hej, musimy przypodobać się fanom metalu, hardcore’a czy punku”. Chcieliśmy napisać piosenki, które zwrócą uwagę nowych fanów, jak i będą odzwierciedlać nas samych.

O tekstach Sonny zaś mówi:

Szukamy odpowiedzi, ale nikt nie jest doskonały. Każdy przechodzi przez jakieś problemy. Tak samo my zmagamy się z tym samym, próbując odgadnąć, jak ukierunkować swoje życie.

Zespół niedawno poinformował o szczegółach swojej nowej płyty i przy tej okazji opublikował dwa single – „Rockin’ With The Best” oraz „Circles”, a później pochwalił się kompozycją „Listening For The Silence”. To właśnie do tego utworu powstał oficjalny teledysk:

A oto lista utworów, jakie znajdą się na nowej płycie:

 1. Rockin' With The Best
 2. Always Southern California
 3. Circles
 4. Panic Attack
 5. On The Radio
 6. Fly Away
 7. Listening For The Silence
 8. Dreaming
 9. Domino
 10. Soundboy Killa
 11. Home

Poniżej zaś możecie zapoznać się z okładką płyty.

Zespół P.O.D. powstał w Kalifornii w 1992 roku. Grupa znana jest na scenie chrześcijańskiego rocka i metalu. W swojej twórczości chętnie też sięga po hip hop. Zespół ma na koncie dziewięć albumów, z czego największą popularnością cieszył się wydany w 2001 roku "Satellite" z przebojami "Alive" i "Youth Of The Nation".

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także