John Travolta zatańczył na scenie z Foo Fighters do słynnego przeboju [WIDEO]

/ 15 lipca, 2018

Do takiej sytuacji doszło podczas jednego z ostatnich koncertów na amerykańskiej trasie zespołu Foo Fighters. To nie pierwszy raz, kiedy słynny aktor, pojawił się na scenie z zespołem Dave’a Grohla. Wcześniej zaszczycił swoją obecnością podczas koncertu na Florydzie w kwietniu tego roku.

Dave Grohl tłumaczy, dlaczego nie pisał i nie śpiewał w Nirvanie

Teraz, podczas koncertu Foo Fighters w Wantagh w stanie Nowy Jork, John Travolta wyszedł na scenę, gdy Foo Fighters wykonywali słynny przebój „You’re The One That I Want” z musicalu „Grease” z 1978 roku, w którym w rolach głównych wystąpił właśnie Travolta i Olivia Newton-John. W 1978 roku utwór ten dotarł na szczyty list przebojów w USA i Wielkiej Brytanii. W USA pokrył się platyną za sprzedaż ponad 2 milionów egzemplarzy. A w Wielkiej Brytanii jest do dziś piątym najlepiej sprzedającym się singlem wszech czasów.

Poniżej możecie zobaczyć, jak John Travolta pokazał kilka swoich ruchów do tego utworu podczas koncertu Foo Fighters.

Czy Foo Fighters nagra drugą część „Sonic Highways”?

W jednym z niedawnych wywiadów, Dave Grohl zapytany, czy jest szansa na kontynuację wyjątkowej płyty i serialu dokumentalnego Foo Fighters z 2014 roku, odparł:

Cóż, pracujemy nad tym od sześciu lat i… żartowałem. Drzwi są zawsze otwarte. Ta seria przyniosła nam wiele cudownych rzeczy. Dzieciaki w szkołach tworzą teraz swoje małe wersje „Sonic Highways” w miejscowościach, w których mieszkają. Cały czas mam pomysł na drugą serię, więc pewnego dnia ona się pojawi.

Nie ma żadnych szczegółów, ale wersja zespołu Foo Fighters przez lata się nie zmieniła – faktycznie chcą przygotować „Sonic Highways 2” i wiedzą jak to zrobić. Czekacie na to wydawnictwo?

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także