Johnny Depp podbił Instagram i opublikował piosenkę z Jeffem Beckiem [WIDEO]

/ 17 kwietnia, 2020

Wczoraj Johnny Depp założył konto na Instagramie i w ciągu kilku godzin zgromadził ponad 2,2 miliona obserwujących. Aktor i piosenkarz jednak nie działał na próżno. Przywitał się z fanami w mediach społecznościowych po czym opublikował piosenkę „Isolate”, którą nagrał razem z Jeffem Beckiem.

Utworu możecie wysłuchać poniżej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sent with love from @jeffbeckofficial and me

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydepp)

Johnny Depp znany jest z wielu ról filmowych, ale aktor udziela się także jako wokalista i gitarzysta. Depp wchodzi w skład zespołu Hollywood Vampires obok Alice’a Coopera i Joe Perry’ego. Z grupą nagrał dwa albumy studyjne – drugi z nich ukazał się w 2019 roku pod tytułem „Rise”.

%%REKLAMA%%

Chętnie współpracuje też z innymi wykonawcami, w tym z Marilynem Mansonem, z którym nagrał piosenkę „You’re So Vain” (przeróbkę przeboju Carly Simon) i wystąpił w kilku jego teledyskach.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także