Kansas zaprezentowali utwór z nowej płyty [WIDEO]

/ 17 kwietnia, 2020

Płyta zatytułowana „The Absence Of Presence” opublikowana zostanie 26 czerwca nakładem InsideOut Music. Będzie to pierwsze studyjne wydawnictwo zespołu Kansas od 2016 roku, kiedy to ukazał się krążek „The Prelude Implicit”.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że już teraz możemy zaprezentować fanom przedsmak tego, co pojawi się na „The Absence Of Presence”. Album na pewno będzie zaskoczeniem. Będzie jednocześnie dowodem, że zespół pracuje na najwyższych obrotach.

– powiedział wokalista KansasRonnie Platt.

Wspomnianym przez niego przedsmakiem był trailer płyty „The Absence Of Presence”, który pojawił się kilkanaście dni temu. Teraz grupa Kansas postanowiła opublikować premierową kompozycję, a konkretniej utwór pt. „Throwing Mountains”:

Na płycie znajdzie się dziewięć kompozycji, które wyprodukował Zak Rizvi, który otrzymał wsparcie Phila Eharta i Richarda Williamsa. Tracklista „The Absence Of Presence”:

  1. The Absence Of Presence
  2. Throwing Mountains
  3. Jets Overhead
  4. Propulsion 1
  5. Memories Down The Line
  6. Circus Of Illusion
  7. Animals On The Roof
  8. Never
  9. The Song The River Sang

%%REKLAMA%%

Okładka:

Kansas to jeden z najbardziej zasłużonych amerykańskich zespołów rockowych. Formacja powstała w 1970 roku i w czasie swojej bogatej kariery sprzedała ponad 30 milionów płyt. Grupa nagrała takie przeboje jak „Carry On Wayward Son” czy „Dust In The Wind”.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także