Joker Jareda Leto doczeka się swojego filmu

/ 6 czerwca, 2018

Jared Leto, który wykreował postać Jokera w filmie „Legion Samobójców”, został doceniony za swoją interpretację tej trudnej przecież postaci i zdaniem wielu – obok Margot Robbie – był najjaśniejszym punktem produkcji. Wydawało się, że tylko kwestią czasu jest, gdy powstanie nowy film, w którym to właśnie wykreowany przez Leto Joker odegra główną rolę.

Jay-Z i Beyonce wsparli dwie inicjatywy

Pojawiły się doniesienia o powstaniu filmu „The Joker”, ale w nim – według wstępnych informacji – wcale nie mieliśmy zobaczyć Jareda Leto. W końcu wokalista Thirty Seconds to Mars ma zostać doceniony, ponieważ pojawiły się pierwsze informacje dotyczące spin-offu, nowego pełnometrażowego filmu o Jokerze. Leto nie tylko ma w nim zagrać główną rolę, ale również zajmie się produkcją. Nie znamy dodatkowych informacji dotyczących tej produkcji – interesujące jest przede wszystkim nazwisko reżysera, ale Warner Bros. na razie go nie zdradził.

Przypomnijmy, że wstępnie zapowiedziane zostały jeszcze dwa filmy z tego uniwersum. Warner Bros. potwierdził jakiś czas temu, że osobnego filmu doczeka się Harley Quinn (w tej roli oczywiście Margot Robbie) oraz planowane jest przygotowanie drugiej części „Legionu Samobójców”. Produkcje te jednak nie pojawią się wcześniej, niż w 2019 roku, choć niektóre źródła sugerują nawet rok 2020.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także