Jon Bon Jovi wyjaśnił, dlaczego nadał Paulowi McCartneyowi przezwisko

/ 22 kwietnia, 2020

W wywiadzie dla programu Howarda Sterna Jon Bon Jovi opowiedział o swojej przyjaźni z Paulem McCartneyem. Wokalista przyznaje, że jest wielkim fanem Beatlesów i za każdym razem, kiedy spotyka Paula czuje pewną niezręczność.

Jon Bon Jovi mówi:

Spotkaliśmy się na koncercie Eagles i zwróciłem się do niego słowami „Beatles Paul”. Zapytał mnie: „Dlaczego mnie nazywasz Beatlesem Paulem?”.

Odparłem: „Bo jestem za stary, żeby mówić do ciebie Panie McCartney i zbyt nieśmiały, żeby mówić do ciebie po imieniu. Wolisz, żebym zwracał się do ciebie „wasza wysokość” czy „Beatles Paul”? W końcu jest Beatlesem na miłość boską!

%%REKLAMA%%

W maju ma ukazać się nowy album Bon Jovi, zatytułowany „Bon Jovi: 2020”. Zespół jednak musiał odwołać tegoroczną trasę koncertową z powodu pandemii koronawirusa.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także