Mùlk zaprezentował klip do utworu „Szaman” [WIDEO]

/ 22 kwietnia, 2020

Zespół Mùlk zadebiutował w zeszłym roku doskonale przyjętą płytą „I”. Grupa zaprezentowała właśnie nowy klip, do utworu „Szaman”.

Tak o nim opowiada wokalista zespołu, Bolo:

Wierzenia szamańskie zakładają, że duszę ma nie tylko człowiek, czy zwierzęta, ale i przedmioty, i zjawiska. I te duchy idą krok w krok z nami, z nami szukają celu, z nami powątpiewają i na nowo nas określają. „Szaman” traktuje o takiej duchowej podróży, o wojaży przez gniew na brak sfery sacrum, ku akceptacji, że profanum to nasza nowa duchowość. „Szaman” nie ma przygotowanych odpowiedzi, rozwiązań, raczej kolejne pytania… ale jeśli wsłuchasz się wystarczająco mocno, usłyszysz między kolejnymi nutami szum lasu, duszną noc z piorunami, a bicie Twojego serca zsynchronizuje się z tłustymi subbasami w kodzie utworu… Zawsze idź do przodu z odwagą.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Mùlk pochodzi z Trójmiasta. W 2018 roku zadebiutowali bardzo dobrze przyjętym singlem, zatytułowanym „Bies”. W składzie zespołu znajdują się muzycy takich załóg jak: Me And That Man, The Fruitcakes oraz Moose The Tramp.

%%REKLAMA%%

Płyta „I” została napisana i zarejestrowana podczas kilku sesji nagraniowych na Kaszubach. Za produkcję albumu odpowiadają Łukasz Kumański i Wojciech Noskowiak. Miks i mastering wykonali Adam Toczko, Jerzy Zagórski oraz Eprom.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf | fot. Bartosz Hervy

KOMENTARZE

Przeczytaj także