Jonas Brothers zagrają w Polsce w 2024 roku [DATA, BILETY]

/ 27 lipca, 2023


W przyszłym roku Polskę odwiedzą Jonas Brothers. Znamy szczegóły koncertu.


Jonas Brothers zapowiedzieli trasę koncertową zatytułowaną The Tour, w ramach której wystąpią w 86 miastach na całym świecie. Na trasie znalazł się też polski przystanek. Jonas Brothers zagrają 30 maja 2024 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Bilety będą dostępne w lokalnych przedsprzedażach od środy, 2 sierpnia. Dodatkowe przedsprzedaże będą trwały przez cały tydzień przed ogólną sprzedażą, która rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia, o godzinie 10:00 czasu lokalnego.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 2 sierpnia o godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 3 sierpnia o godz. 10:00
  • Sprzedaż ogólna rozpocznie się 4 sierpnia na LiveNation.pl o godz. 10:00

Opcje VIP: Trasa koncertowa będzie również oferować różnorodne pakiety oraz doświadczenia VIP dla fanów, aby wrażenia z koncertu osiągnęły wyższy poziom. Pakiety różnią się od siebie, ale wszystkie obejmują zarezerwowane bilety premium, zaproszenie do pre-show VIP Lounge, specjalnie zaprojektowane upominki VIP Jonas Brothers i wiele więcej. 

Jonas Brothers – Nick Jonas, Joe Jonas i Kevin Jonas – sprzedali jak dotąd ponad 20 milionów albumów, otrzymali dwie nominacje do nagrody GRAMMY, pojawili się na liście Billboard Hot 100 z 26 hitami, zanotowali trzy kolejne debiuty na pierwszym miejscu na liście Billboard 200 i wygenerowali miliardy streamów. Wśród wielu wyróżnień, niedawno zostali nagrodzeni między innymi gwiazdą na Hollywood Walk of Fame. W 2019 roku dokonali powrotu dekady z albumem „Happiness Begins” (Republic Records), który uzyskał status platynowej płyty. Z tego albumu pochodził przełomowy, 5-krotnie platynowy hit „Sucker„, który uczynił ich „pierwszym zespołem XXI wieku, który zadebiutował na szczycie listy Hot 100″, stał się „najdłużej utrzymującym się singlem na pierwszym miejscu na liście Pop Airplay w 2019 roku” i otrzymał nominację do nagrody GRAMMY w kategorii „Najlepszy występ popowy zespołu/duetu”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także