Jonathan Davis (Korn) wzruszająco o swojej zmarłej żonie

/ 23 sierpnia, 2018

W wieku 39 lat zmarła żona Jonathana Davisa, wokalisty Korn, Deven Davis. Deven i Jonathan pobrali się w 2004 roku, jednak w 2016 roku wokalista Korn wniósł o rozwód i sprawa wciąż się toczyła. Jonathan i Deven mieli dwóch synów: Pirate’a Howsmona Davisa (2005) i Zeppelina Howsoma Davisa (2007).

Jonathan Davis wydał oficjalne oświadczenie w sprawie śmierci żony. Pisze w nim między innymi:

Przez ostatnie dziesięć lat moja żona poważnie chorowała. Cierpiała na groźną chorobę umysłową, a jednym z jej skutków ubocznych, było uzależnienie. Kochałem ją całym sobą. Kiedy była sobą, była wspaniałą żoną, matką i przyjaciółką. Deven miała ogromne serce i nigdy celowo nie skrzywdziłaby swoich dzieci ani nikogo, kogo kochała. Była niezwykle opiekuńczą, hojną, kochającą i zabawną osobą. Była pełna życia i radości i pragnęła się tym dzielić ze wszystkimi wokół. Starałem się ukrywać to, co się z nią działo, by ją chronić, ale z powodu tragedii, jaka przydarzyła się mojej rodzinie, muszę się teraz podzielić z wami prawdą.

To z jej powodu tak aktywnie udzielałem się w kwestii pomocy osobom, zmagającym się z chorobami psychicznymi. Chcę, żeby jej historia skłoniła ludzi do sięgnięcia po pomoc, by przestali obawiać się swojej choroby. Jeśli znacie kogoś, kto jest chory psychicznie, okażcie współczucie, empatię i miejcie świadomość, że nie są oni złymi ludźmi, tylko cierpią. Chcę, by kalifornijskie prawo umożliwiało takim osobom jak ja uzyskać pomoc dla tych, którzy jej potrzebują. Jak ktoś chory może zdawać sobie sprawę, że potrzebuje pomocy? Ona nie rozumiała, jak bardzo jest chora i nie mogła sama sięgnąć po pomoc. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Oddałbym wszystko, by znowu trzymać ją w ramionach. Oddałbym wszystko, by moje dzieci miały matkę. Pocieszam się tym, że uwolniła się od bólu i odnalazła pokój. Deven, kocham cię. Nigdy nie pokocham nikogo, jak pokochałem ciebie i nigdy nie pogodzę się z twoją stratą.

List w oryginale możecie przeczytać poniżej.

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także