Judas Priest i Megadeth w Polsce. Bilety trafiły do sprzedaży

/ 24 listopada, 2017

13 czerwca w katowickim Spodku zagrają „Bogowie Metalu” – Judas Priest, a jako gość specjalny wystąpi Megadeth.

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Iron Maiden

W przyszłym roku ukaże się nowy, osiemnasty już w dorobku studyjny album Judas Priest, „Firepower”, natomiast w marcu zespół wyruszy w trasę koncertową, która promować będzie to wydawnictwo.

Bilety na koncert Judas Priest

Bilety trafiły już do sprzedaży i dostępne są następujących cenach (druga wartość to cena w dniu koncertu):

  • Loża – 380/400 zł
  • Czerwone sek. H i J – 270/290 zł
  • Czerwone i niebieskie sek. do X rz. – 230/250 zł
  • Niebieskie sek. od XI rz. – 190/210 zł
  • Płyta stojąca – 220/240 zł
  • Płyta stojąca Early Entrance – 270/290 zł

Nowa płyta Judas Priest w drodze

Jedną z osób zaangażowanych w powstawanie płyty „Firepower” jest producent Andy Sneap, znany ze współpracy z takimi zespołami jak MegadethExodus czy Accept.

W wywiadzie dla serbskich mediów Andy Sneap wspomina początek prac nad nową płytą.

Kiedy się spotkaliśmy, mieliśmy chyba z 26 pomysłów, nad którymi pracowaliśmy, które okroiliśmy do 14 albo 15. Jeszcze nie zdecydowaliśmy, które utwory i w jakiej kolejności trafią na płytę.

Album wypełnia świetna energia i są na nim klasyczne momenty. Rob Halford śpiewa świetnie, a Richie Faulkner gra na pełnych obrotach.

Myślę, że udało nam się uzyskać świeżość i całkiem oldskulowe podejście. Nakłoniliśmy Roba, żeby w zwrotkach nieco bardziej zróżnicował swoje melodie.

Andy Sneap wspomina też swoje pierwsze spotkanie z członkami Judas Priest, które miało miejsce w domu Glenna Tiptona.

Udałem się do domu Glenna i zastałem tam go razem z Richiem. Nagle zadzwonił dzwonek i w drzwiach stanął Rob. Pomyślałem sobie: „O, cholera” (śmiech). Pół godziny później mówiłem Robowi, jak chcę, żeby śpiewał. Myślałem sobie: „Zamknij się! Nie mów Robowi Halfordowi, jak ma śpiewać!” (śmiech). Ale poszedł do tego na luzie. Mówiłem mu, że chciałbym usłyszeć ten zakres z „British Steel”, a on: „Jasne, jasne. Nie ma problemu. Nie chcę śpiewać, jak koleś z pubu. Musisz mnie trochę docisnąć. Potrafię być leniwy”.

Firepower” to pierwszy album studyjny Judas Priest od czasu wydanego w 2014 roku „Redeemer Of Souls”. Krążek pojawi się na początku przyszłego roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także