Judas Priest z nowym teledyskiem i konkretnym przesłaniem [WIDEO]

/ 24 lipca, 2018

Osiemnasty studyjny krążek legendarnej brytyjskiej formacji Judas Priest, zatytułowany „Firepower”, ukazał się 9 marca i zebrał bardzo pochlebne recenzje – zarówno ze strony krytyków, jak i fanów. Nic więc dziwnego, że muzycy promują go z wielką radością. 

Judas Priest założyli fundację imienia Glenna Tiptona

Zespół zaprezentował właśnie kolejny, po „Lightning Strike” oraz „Spectre” teledysk do utworu pochodzącego z „Firepower”. Tym razem wybór padł na kompozycję „No Surrender”. W wideoklipie, z którym możecie zapoznać się poniżej, widzimy nie tylko członków Judas Priest, ale także ożywioną postać z okładki ostatniego albumu:

Wspaniałą rzeczą w Judas Priest przez te wszystkie lata było to, że tworząc muzykę heavymetalową, zawsze nieśliśmy tę metalową flagę, lub jak wolisz – płomień nadziei. Niezależnie przez co przechodzisz, zawsze możesz przezwyciężyć te trudności, wygrać i wejść na szczyt.

Zawsze staraliśmy się przekazywać w naszych utworach tego rodzaju pozytywne doświadczenia. Tak, więc „No Surrender” to oświadczenie. To prosta prawda, że bez względu na to, z czym się mierzysz, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest stawić czoła danemu wyzwaniu. Przejść je, wygrać i nigdy się nie poddać

– tłumaczy w wywiadzie dla Noisey wokalista grupy, Rob Halford

Dopiero, co formacja Judas Priest zagrała w katowickim Spodku, a powróci jeszcze raz w tym roku do naszego kraju. Tym razem muzycy zaprezentują się na festiwalu Pol’And’Rock (czyli dawnym Przystanku Woodstock), który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Na tegorocznej trasie grupy gitarzysta Andy Sneap, współproducent ostatniego albumu, zastępuje Glenna Tiptona (ze względu na postępującą chorobę Parkinsona). Muzyk, okazjonalnie, dołącza do zespołu, aby wykonać utwory podczas bisów. W Katowicach fani go nie uświadczyli, być może więc Judas Priest szykują niespodziankę na festiwal w Kostrzynie. Zespół zagra drugiego dnia festiwalu, 3 sierpnia, na Dużej Scenie o godzinie 22:20.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także