Judas Priest zapowiada niespodzianki na trasie z okazji 50-lecia

/ 30 grudnia, 2019

Najbliższy rok Judas Priest spędzi niezwykle aktywnie – nie dość, że prawdopodobnie wydana zostanie nowa płyta zespołu, to będzie on świętował 50-lecie podczas światowego tournée. O plany na te wyjątkowe koncerty zapytany został wokalista grupy, Rob Halford, podczas wywiadu dla radia 102.9 The Hog:

Będziemy grali utwory od „Rocka Rolla” do „Firepower”. Zakładamy, że każdy koncert będzie podróżą z naszą muzyką przez wszystkie dekady. Kluczem będą dynamika, prezentacja i produkcja. Mamy to wszystko. Przez ostatni czas się na tym skupialiśmy, a teraz zajmujemy się wybieraniem utworów. Bardzo prawdopodobne, że zagramy piosenki, których nigdy, przenigdy nie wykonywaliśmy na żywo – to doda tym koncertów dodatkowego smaczku. Nadal jednak nie wiemy, które mogą to być utwory. Na pewno jednak to będą świetne koncerty i świetna trasa. Pięćdziesiąt lat Judas Priest – nie mogę się doczekać.

Jest to o tyle dobra wiadomość, że Judas Priest w związku ze świętowaniem 50-lecia pojawi się również w Polsce. Legendarna grupa jakiś czas temu została ogłoszona jedną z gwiazd Mystic Festivalu, który odbędzie się w dniach 10-11 czerwca.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także