Metallica oddała hołd Lemmy'emu Kilmisterowi w rocznicę jego śmierci [WIDEO]

/ 30 grudnia, 2019

Lemmy Kilmister, legendarny lider zespołu Motörhead, zmarł 28 grudnia 2015 roku. W czwartą rocznicę jego odejścia oddać mu hołd postanowili członkowie Metalliki. Basista i wokalista był dla nich inspiracją, dzielili wielokrotnie scenę – chociażby w 2009 roku, gdy wspólnie wykonali „Too Late Too Late” podczas koncertu w Nashville.

Alice Cooper: Tak jak wyglądało „rzucenie picia” przez Lemmy'ego

To właśnie fragment tego wykonania udostępniony został przez Metallicę na Twitterze. Pojawił się również dopisek: „Tęsknimy za Tobą, Lemmy…”:

Warto wspomnieć, że utwór „Murder One”, który pojawił się na ostatniej płycie Metalliki zatytułowanej „Hardwired… To Self-Destruct” również jest hołdem złożonym Kilmisterowi. W tekście znaleźć można wiele nawiązań do utworów Motörhead.


Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Metallice w jednym miejscu! Kilka miesięcy temu zaprezentowaliśmy ekskluzywne Wydanie Specjalne, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy największemu metalowemu zespołowi na świecie – legendarnej Metallice.

%%REKLAMA%%

„Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką: 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także