Julia Wieniawa i Kuba Karaś w nowej wersji hitu Skubasa [WIDEO]

/ 31 grudnia, 2021

Przed nami kolejna odsłona Kayax XX Rework.


W ramach Kayax XX Rework ukazał się właśnie singiel Julii Wieniawy i Kuby Karasia – nowa wersja wielkiego przeboju Skubasa „Nie mam dla Ciebie miłości”. Oryginalny utwór został wydany w 2014 roku i znalazł się na drugim albumie artysty zatytułowanym „Brzask”.

Na potrzeby nowej wersji „Nie mam dla Ciebie miłości” powstał oficjalny teledysk:

Za każdym razem, gdy słyszę ten tekst, przechodzą mnie ciarki. Jest bardzo bliski mojemu sercu. Myślę, że wielu z nas doświadczyło kiedyś podobnych emocji i w tej piosence może odnaleźć cząstkę siebie. Razem z Kubą chcieliśmy pokazać ten utwór z kobiecej perspektywy.

– mówi Julia Wieniawa.

W grudniowej akcji Kayax XX Rework opublikowano w sumie pięć nowych wersji hitów z katalogu wytwórni Kayax. Krzysztof Zalewski przygotował swoją wersję hitu Tymka „Oczko w głowie”, Mery Spolsky sięgnęła po „Nie mam czasu na seks” z repertuaru Marii Peszek, debiutantka Ania Leon nagrała elektroniczną wersję hitu “Miłość miłość” Krzysztofa Zalewskiego, Arek Kłusowski stworzył cover „Za późno” Kayah i na sam koniec nową wersję przeboju Skubasa „Nie mam dla Ciebie miłości” stworzyli Julia Wieniawa i Kuba Karaś.

KOMENTARZE

Przeczytaj także