„Justified: Bez przebaczenia” doczeka się kontynuacji. Raylan Givens powraca!

/ 17 stycznia, 2022

Potwierdzono, że powstanie serial stanowiący kontynuacje świetnej produkcji zatytułowanej „Justified: Bez przebaczenia”.


Choć odrobinę niedoceniany, serial „Justified: Bez przebaczenia” bez większej przesady można określić mianem jednego z najlepszych poprzedniej dekady. Opowiadający historię szeryfa federalnego Raylana Givensa, który zmuszony został do powrotu z Detroit w rodzinne strony, doczekał się aż sześciu udanych sezonów. Choć wątek główny został zakończony w satysfakcjonujący sposób, stacja FX przy współpracy z Sony Pictures Television postanowiła wrócić do formatu.

Ogłoszono, że powstanie produkcja będącą adaptacją powieści Elmore’a Leonarda „City Primeval: High Noon in Detroit”. Serial limitowany ma nosić tytuł „Justified: City Primeval”, a przygotowaniem scenariusza zająć mają się Dave Andron i Michael Dinner, który pracowali przy oryginale. W roli głównej ponownie zobaczymy Timothy’ego Olyphanta.

„Justified: City Primeval” – o czym będzie opowiadał?

Rzecz działa się będzie osiem lat po tym, jak Givens opuścił Kentucky. Mieszka w Miami i zajmuje się swoją 14-letnią córką, cały czas będąc szeryfem federalnym. Nieoczekiwanie musi udać się do Detroit, gdzie jego ścieżki skrzyżują się z Clementem Mansellem znanym jako „Dzikus z Oklahomy”. Socjopata jest na dobrej drodze, żeby ponownie wyśliznąć się śledczym z rąk. Czy Givens będzie w stanie pomóc im w tym dochodzeniu?

Nie podano jeszcze daty premiery „Justified: City Primeval”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także