Serialowy „Władca Pierścieni” z tytułem, datą premiery i pierwszym teaserem [WIDEO]

/ 20 stycznia, 2022

Serial zatytułowany „The Lord of the Rings: The Rings of Power” zadebiutuje na platformie Amazon Prime we wrześniu tego roku.


Najdroższy serial w historii telewizji, który zatytułowany został „The Lord of the Rings: The Rings of Power”, będzie miał swoją premierę 2 września tego roku. Szacuje się, że Amazon wydał na przygotowanie pierwszego sezonu oczekiwanej przez wielu produkcji bagatela 465 milionów dolarów, co oczywiście stanowi rekordową kwotę przeznaczoną na przygotowanie serialu telewizyjnego.

W sieci pojawił się właśnie pierwszy teaser „The Lord of the Rings: The Rings of Power”. Podsyca on apetyty wszystkich miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena, ale jako wideo promujące serial ma niestety niewielką wartość, ponieważ twórcy nie zdecydowali się na pokazanie scen pochodzących bezpośrednio z produkcji:

Przypomnijmy, że – to wiadomo już od jakiegoś czasu – „The Lord of the Rings: The Rings of Power” zabierze widzów do Drugiej Ery Śródziemia, a więc na długo przed tym, co znamy z książek i filmów „Władca Pierścieni”. W głównych rolach w serialu pojawią się między innymi Robert Aramayo, Morfydd Clark, Ema Horvath, Joseph Mawle i Markella Kavenagh.

Nieoficjalnie mówi się, że pierwszy sezon „The Lord of the Rings: The Rings of Power” składał będzie się z ośmiu odcinków. Niewiele? Podobni dwa pierwsze mają trwać… ponad dwie godziny!

KOMENTARZE

Przeczytaj także