Justin Timberlake napisał książkę. Premiera jeszcze w tym roku!

/ 12 sierpnia, 2018

Justin Timberlake poinformował – na swoich mediach społecznościowych – że napisał książkę, która będzie „zbiorem anegdot, refleksji i obserwacji o życiu i pracy artysty”. Ponadto w publikacji, zatytułowanej „Hindsight & All The Things I Can't See In Front Of Me”, znajdą się setki zdjęć, które pochodzą z prywatnego archiwum muzyka. Współautorką książki jest Sandra Bark. Wiadomo także, że całość trafi do księgarń 30 października nakładem wydawnictwa HarperCollins.

Timberlake na wakacje

Na początku lutego 2018 roku na półkach sklepowych pojawił się piąty studyjny krążek Justina Timberlake'a, zatytułowany „Man of the Woods”. Na początku lipca natomiast, dość niespodziewanie, artysta podzielił się nową kompozycją – „SoulMate”, która – wbrew pozorom – nie jest pierwszą zapowiedzią kolejnego wydawnictwa, a tylko luźnym singlem. Całość wyprodukował Nineteen85, który w przeszłości współpracował m.in. z Jessie Ware czy Nicki Minaj.

Poniżej możecie zapoznać się ze wspomnianym utworem:

Wokalista obecnie intensywnie promuje koncertowo swój ostatni album na Starym Kontynencie. Przed nim jeszcze kilka występów (m.in. w Wielkiej Brytanii czy Niemczech). Na jego koncertowej mapie ponownie zabrakło polskiego przystanku. Pierwszy (i ostatni raz) Justin Timberlake zagrał w naszym kraju w sierpniu 2014 roku, na stadionie PGE Arena w Gdańsku, w ramach promocji albumów „The 20/20 Experience” oraz „The 20/20 Experience – 2 of 2”, oba ukazały się na rynku w 2013.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także