Znanej aktorce odmówiono wstępu na koncert Eda Sheerana. Winny organizator?

/ 12 sierpnia, 2018

Ed Sheeran dał wczoraj pierwszy z dwóch wyprzedanych koncertów na warszawskim stadionie PGE Narodowy. Artystę oglądały tłumy fanów, jednak nie wszystkim udało się na koncert dostać. Jedną z takich osób była aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

Obejrzyj 10 hitów, jakie Ed Sheeran zagra w Warszawie

Aktorka opublikowała na swoim kanale Instagram film, w którym tłumaczy, że w dniu koncertu zakupiła przez portal Viagogo bilet na wczorajszy koncert, jednak okazało się, że bilety zostały jej wysłane na adres w Belgii. Sfrustrowana aktorka oskarżyła portal Viagogo, pisząc:

OSZUŚCI !!!!!!!!! Podobno mnóstwo takich oszukanych osób jak my !!!!!!! Portal viagogo.com – pocałujcie się w dupę !!!!!! Na pewno tak tego nie zostawię bawcie się kur.. dobrze !!!!!!!!!!!!!

W filmie oskarżyła też organizatora, jednak na jej stronie pojawiło się sprostowanie:

Aktualizacja : Organizator Charmmusic nie miał z tym nic wspólnego, przepraszam i wycofuję.

Bilety na koncert Eda Sheerana są spersonalizowane i można je kupować tylko z oficjalnych źródeł. Organizator wielokrotnie ostrzegał, że nie będzie honorował biletów zakupionych na takich stronach jak Viagogo, które nie są oficjalnym dystrybutorem biletów. Osób, które zakupiły tam bilety i nie zostało wpuszczonych wczoraj jest więcej. Firma Eventim.pl przypomina o tym przed dzisiejszym, drugim koncertem Eda Sheerana w Warszawie, jednocześnie informując, że istnieje możliwość zmiany danych osobowych na zakupionym bilecie tuż przed koncertem.

Szanowni klienci,

w związku z dużą liczbą wniosków o zmianę danych na biletach na dzisiejszy koncert Eda Sheerana wydłużyliśmy pracę bramy numer 10 do godziny 21:30. Udało nam się obsłużyć wszystkich klientów, którzy mieli prawo do zmiany danych.

Osoby, które zakupiły bilety poprzez serwisy typu Viagogo, nie zostały wpuszczone na wydarzenie za względu na brak dokumentów uprawniających do zmiany danych na biletach.

pozdrawiamy,

Eventim.pl & Charm Music

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także