Kanye West i The Weeknd zrzynają z Nine Inch Nails? Reznor nie ma wątpliwości

/ 27 czerwca, 2018

Trent Reznor w ostatnich tygodniach miał niewiele dobrego do powiedzenia na temat takich gwiazd jak Taylor Swift czy Kanye West. West został przez niego zaatakowany po raz drugi, razem z inną gwiazdą ostatnich lat, czyli The Weeknd. Tym razem Reznor twierdzi, że tacy artyści za mocno inspirują się Nine Inch Nails.

Nine Inch Nails zaprezentowali nowy utwór

W wywiadzie dla BBC Radio 6 Music Trent Reznor stwierdził, że współczesne gwiazdy „zrzynają koncertowe pomysły od Nine Inch Nails”. Wokalista twierdzi, że to jego zespół jako jeden z pierwszych eksperymentował z wykorzystaniem ekranów na scenie.

Oglądałem występy różnych zespołów na festiwalu Coachella z naszej loży. Każdy z zespołów korzystał z ekranów. Każdy miał zsynchronizowane z muzyką światła. Kanye West i The Weeknd bezczelnie zerżnęli nasze trasy, jeśli chodzi o produkcję. Mówię to bez wahania. I oni to wiedzą.

Nine Inch Nails w zeszłym tygodniu wydali swoją kolejną płytę EP, zatytułowaną „Bad Witch”. Znalazło się na niej sześć utworów:

  1. Shit Mirror
  2. head of Ourselves
  3. Play the Goddamned Part
  4. God Break Down the Door
  5. I’m Not From This World
  6. Over and out

Grupa opublikowała ostatnio daty amerykańskiej trasy koncertowej, która potrwa z przerwami od września do grudnia 2018 roku. Nine Inch Nails koncertować będzie razem z The Jesus And Mary Chain.

rf | fot. Rob Sheridan

KOMENTARZE

Przeczytaj także