Kasabian zagrają kameralny koncert

/ 9 czerwca, 2017

Zespół objął pozycje headlinera obok formacji Muse oraz Eminema. Oprócz nich na festiwalu pojawią się między innymi Bastille, Liam Gallagher, Major Lazer i Haim.

Kasabian. Wiemy wszystko o nadchodzącej płycie

Aktualnie muzycy przygotowują się do letniej trasy koncertowej, co jednak nie przeszkodziło im w zaplanowaniu kameralnego koncertu dla swoich fanów. Ma się on odbyć 15 czerwca w kościele St Laurence znajdującym się w Reading.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie zostaną rozdane tylko osobom posiadającym weekendowe i jednodniowe wejściówki na Reading & Leeds Festival 2017. Do zdobycia biletów będzie potrzebny unikatowy kod, który należy wykorzystać jak najszybciej. Cały zakup będzie działał na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Gitarzysta, Sergio Pizzorno, zdradził w wywiadzie dla NME, że granie na Reading & Leeds jest dla nich ogromnym zaszczytem.

Kiedy graliśmy tutaj w 2012 roku to było dla nas wyjątkowym zaszczytem, ponieważ był to pierwszy raz kiedy zostaliśmy headlinerem na głównym dniu festiwalu. To było fenomenalne. Z nowym materiałem, to będzie niesamowite!

Muzyk skomentował również ich pomysł na stworzenie oddzielnego, kameralnego koncertu jeszcze przed festiwalem.

To trochę definiuje drogę, jaką przeszliśmy. Jest jak powrót do 2004 roku, kiedy grywaliśmy w namiocie.

Pizzorno wspomniał również o Muse, uznając za zespół, który od zawsze zapierał mu dech w piersi. Przyznał, że są szczęśliwi mogąc wystąpić u boku tak potężnej formacji.  

Kasabian wystąpi jako główna gwiazda na festiwalu Reading & Leeds 25 sierpnia (Reading) i 26 sierpnia (Leeds).

ag

KOMENTARZE

Przeczytaj także