Kat odwołuje koncerty. Roman Kostrzewski musi poddać się leczeniu

/ 8 grudnia, 2019

Grupa Kat & Roman Kostrzewski zmuszona jest odwołać najbliższe koncerty. Według oświadczenia opublikowanego przez zespół, wokalista musi stawić się na zabieg w szpitalu.

Zespół w oświadczeniu napisał:

Niestety mamy kolejne przykre wiadomości… Mieliśmy nadzieję, że uda nam się zagrać jesienne koncerty do końca ale życie brutalnie zweryfikowało nasze plany. Słowo od Romka na ten temat:

"Pragnę osobiście wyrazić żal, że nie możemy zrealizować ostatnich zaplanowanych sztuk w tym roku. Z uwagi na mój stan zdrowia poprosiłem zespół i organizatorów o przeniesienie terminów występów w Białymstoku, Iławie, Chojnicach oraz Kościerzynie. W imieniu zespołu dziękuję publiczności za ciepłe przyjęcie Popióra. W najbliższym czasie zdejmę mundur metala i włoże piżamę. Mam nadzieję, że po zabiegu szybko dojdę do siebie i znów spotkamy się na występach, które planujemy od marca 2020 r. Ufam, że za zakupione bilety szybko odzyskacie swoje środki. Pozdrawiam serdecznie – Roman Kostrzewski."

Zespół Kat & Roman Kostrzewski miał zaplanowane jeszcze kilka koncertów w tym roku. Grupa promuje wydany na wiosnę album „Popiór”.

%%REKLAMA%%

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także